Małe piersi u 32-latki a sposoby ich powiększania

witam mam32lata i moim problemem są bardzo małe piersi .Chciała bym się dowiedzieć jaki jest najbezpieczniejszy sposób na ich powiększenie oraz jaki jest koszt takiego zabiegu.Z góry dziękuję za odpowiedż.

Witam,

Generalnie istnieją dwie metody powiększania piersi pierwsza najbardziej przebadania to zabieg wprowadzenia implantów silikonowych, jako "złoty standard". Istnieje również możliwość powiększania piersi tłuszczem własnym - lipotransfer, po wstępnym przygotowaniu aparatem BRAVA lub sam lipotransfer bez przygotowania- słąbszy efekt.
Zabiegi są generalnie równorzędnie bezpieczne.