Małe plamki i krostki na penisie - proszę o pomoc!!!

Witam. Dwa miesiące temu pojawiła mi się mała, czerwona krostka na żołędzi, ale po kilku dniach znikła. Głównie pojawiała się po myciu lub np. po drażnieniu, uprawiając seks. Po jakimś czasie znikła. Po jakimś czasie pojawiało się więcej tych krostek, ale wyłącznie były doskonale widocznie i trochę swędziało po kąpieli lub po seksie. Kilka dni temu zauważyłem, że pojawiło się parę krostek poniżej lini żołędzi i tylko swędzą mnie po umyciu lub po seksie. Bez podrażnienia nie dają osobie znać. Wygląda to na jakieś uczulenie lub potówki itp. Regularnie dbam o higienę i używam preparatu o nazwię LACTACYD do miejsc intymnych. Mam wyłącznie tylko jedną stałą partnerę od wielu lat (żonę), nie używam prezerwatyw. Dwa tygodnie temu brałem antybiotyk na zapalenie zęba. Mam problemy jelitowe i żołądkowe - trochę nadwrażliwość. Niepokoją mnie te objawy, takie zmiany skórne i małe czerwone krostki na żołędziu. Wczoraj użyłem maści C*** H***, zobaczymy, czy to pomoże. Proszę o jakąś wskazówkę i radę. Z góry dziękuję.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Trudno mi jednoznacznie odnieść się do Pana opisu. Podejrzewam, że zmiany, które Pan opisuje jako "krostki", w rzeczywistości są grudkami. Raczej nie wiązałabym ich z włączeniem antybiotyku w ciągu ostatnich 2 tygodni. Proponuję po myciu preparatem do higieny intymnej delikatne przecieranie 2 razy dziennie preparatem 2% kwasu bornego (do kupienia bez recepty w aptece). W razie niepowodzenia - zachęcam do wizyty u lekarza.