Małe plamy na skórze w okolicach pachwin

Witam, Na skórze w okolicach pachwin, pod pachami, w zgięciu łokci i pod okiem pojawiły mi się małe plamki (pod palcem uczucie chropowatości, jak gęsia skórka) Z czasem te zmiany ciemnieją i znikają. Za jakiś czas znów się pojawiają w nowym miejscu. Co to może być? Czy mogę to wyleczyć stosując jakiś krem? Biorę od 2 lat cycloproginove i zastanawiam się czy te zmiany nie mają z tym czegoś wspólnego.Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam. Margo

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okresłic odpowiednie dalsze postępowanie.