Małe ranki na napletku penisa, z których wydobywa się przezroczysty płyn

Witam! Kilka dni temu pojawiły mi się na napletku małe ranki, które początkowo zignorowałem myśląc że to uszkodzenia mechaniczne (zadrapanie itp.). Ale mimo tego, że dbam o siebie ranki nie znikają. Średnica ok 1-2mm, wydobywa się z nich przezroczysty płyn, ale w bardzo znikomych ilościach. Przed tym bardzo często uprawiałem stosunki ze swoją partnerką, jednak teraz stanowi to problem, gdyż ból jest silny i dokuczliwy (pieczenie). Pojawiło się z dnia na dzien i juz 4 dni nie znika. Pomocy !

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje wizyte u urologa i ewntulane badanie w ki9erunku cukrzycy ,na tym etsapie proponuje szklanek wody zamiast seku chyba ze lubi pan zadwac soebie bol.