Małe skrzepy krwi podczas okresu

Dzień dobry. Czy to normalne, ze podczas okresu (1 dnia, w kolejnych dniach tego nie zauważyłam) pojawiają się razem z krwią lub małymi skrzepami krwi małe fragmenty (ok kilka mm do 1 cm) tkanki przypominającej naskórek? Są one znacznie jaśniejsze od krwi i mają konsystencję jak złuszczona błona. Co to może być ? Czy to normalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.