Małe skurcze i bóle po założeniu pessaru

Witam 22.10 miałam zakładany pessar. I do dnia dzisiejszego,czuje ból ja wstaje i przekrecam się na boki i czasem ja chodzę. Czy powinno boleć czy lepiej zgłosić się do lekarza. Dodam że raz czuje małe skurcze. I od 2tyg mam mokra wkladke jak by ktoś wylal mała łyżeczke wody i zapach jest slodkowy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.