Małe swędzące krostki wypełnione płynem na rękach i klatce piersiowej

Witam. Mam takie pytanie. Na skorze glownie rak i klatki piersiowej od kilku miesiecy tworza mi sie malutkie, swedzace krostki, wypelnione plynem, ktore po rozdrapaniu swedza mocniej i wydaje mi sie ze po rozdrapaniu jest ich wiecej. Borykam sie z tym problemem od okolo marca (wtedy tez urodzilam druga coreczke), choc wczesniej uporczywie swedziala mnie glowa. Mam tez malutkie brodawki na rekach i jedna duza na stopie. Od kilku lat nie nosze kolczykow bo ropieja mi uszy (z kazdych). CoToMozeByc?

Małgorzata Panek

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Obejrzy on zmiany i ew skieruje Panią do dermatologa.
pozdrawiam

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po obejrzeniu zmian i ich zbadaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.