Malformacja naczyniowa a problemy z koncentracją

Zdiagnozowano u mnie malformację naczyniową w 1 linii naczyniak żylny lewego płata czołowego ( vaskuläre malformation in erster Linie venöses Angiom li. Frontal) podczas przypadkowego badania w szpitalu. Lekarz powiedzial ze jest niskie prawdopodobienstwo pekniecia. Prosze o dokładniejsze wyjasnienie mojej zmiany. Ogolnie mam problemy z koncentracja, pamiecia, snem i nerwowoscia. Zaczynam sie bac ;((

Naczyniak jest zmianą pochodzącą z naczynia /żyły o nieprawidłowej budowie. Naczyniaki mogą pękać powodując krwotok w głowie, lub być przyczyną padaczki.
Proszę udać się do neurochirurga lub neuroradiologa zabiegowego na konsultację. Postępowanie z naczyniakiem zależy od jego wielkości położenia, budowy itd. i o tym zdecyduje specjalista.

Witam,
rozumiem, że te badania robiła Pani w Niemczech gdzie przypadkowo trafiła Pani do szpitala ?
Z jakie powodu znalazła się Pani w szpitalu ? To może być odpowiedzą na Pani pytanie dotyczące problemów koncentracji i nerwowością itd.
Reasumując zbyt mało informacji. może mi je Pani dosłać na maila. Odpowiem.
Pozdrawiam