Malformacja tętniczo-żylna potwierdzona rezonansem magnetycznym
Witam, mój mąż ma malforację tętniczo-żylną. Diagnoza potwierdzona badaniem MR. Naczyniak znajduje się w strukturach głębokich lewej półkuli mózgu. Wielkość zmiany 15x10mm. Wykonano angiografię mózgową. Po badaniu usłyszeliśmy, że naczyniak jest do obserwacji. Proszę o podpowiedź czy mamy się jeszcze konsultować w jakichś innych placówkach. Wcześniej wszyscy uważali, że naczyniak musi być usunięty, pozostaje tylko wybór metody, tym bardziej, że było już krwawienie

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
możliwe, że lekarz podjął taką decyzję na podstawie wyniku angiografii. Jeśli ma Pani wątpliwości proszę udać się na wizytę do innego neurochirurga.
Pozdrawiam.