Mało obfita miesiączka a ciąża

Witam,miesiaczki mam przewaznie regularne ostatnia mialam 14.10 normalna obfita a 10.11 myslalam ze dostalam miesiaczke troszke tylko krwi czerwonej odrazu bylo i przez 2 dni prawie nic czasem brazowe plamienie a w nocy wogole czysta wkladka niewiem co myslec robilam dzis test ale wyszedl negatywny,prosze o rade. Ela

Witam,
nie widzę powodu do niepokoju póki co. Jedna miesiączka może być bardziej obfita, druga - bardziej skąpa.
Test z moczu należy wykonywać 14 dni po stosunku (najwcześniej).

pozdrawiam