Małopłytkowość krwi a tatuaż

Dzień dobry odpowiedział pan na moje pytanie związane z tym czy mogę robić tatuaż jak miałem małopłytkowość pan mi napisał ze muszę zrobić morfologie krwi i jak ja zrobię to na co mam patrzyć żeby wiedzieć czy mogę robić czy nie żeby nie było krwawienia ? Mam patrzeć na ilość płytek krwi czy co?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak, trzeba zwrócić uwagę na parametry PLT, RBC oraz HCT.