Malutkie, czerwone krostki na nogach, rękach, dłoniach i palcach

Witam, Od 2 dni wyskakują mi malutkie czerwone krostki na nogach, rekach, dłoniach, plecach, 1 mam nawet na twarzy. Zazwyczaj wyskakują mi po nocy, albo po wieczorny prysznicu. CO to może być? Strasznie swędzą

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to uczulenie. Jakiś nowy kosmetyk? nowy proszek do prania? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, przy masywnych objawach proszę koniecznie udać się na izbę przyjęć.