Mały biust u 19-latki

Witam, czy wielkość piersi jest uzależniona od wagi? Czy jeśli spróbuje przytyć, moje piersi będą większe? Mam 18 lat i bardzo mały biust. Albo ewentualnie jakieś tabletki hormonalne lub wizyta u jakiego lekarza? Czy w ogóle takie istnieją?

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wielkość biustu jest uzależniona od wagi jednak tycie zwykle nie powoduje zwiększenia rozmiaru piersi.