Mały brunatny skrzep w 6. tygodniu ciąży

dzień dobry, nazywam sie Gosia, jestem w 6 tygodniu ciąży według ostatniej miesiączki ponieważ nie widać jeszcze zarodka. Dwa dni temu zauważyłam krew na papierze przy podcieraniu się, pojechałam do szpitala, lekarz powiedział że raczej na pewno poronię ale przepisał Duphaston oraz Cyclonamine. Przestało lecieć ale dziś z rana wyleciał mały brunatny skrzep, czy to oznacza że już poroniłam .Proszę o pomoc. dodam ze nie odczuwam żadnego bólu w brzuchu

Małgorzata Panek

Należy oznaczyć poziom betaHCG i kontrolować jego stężenie. Brak przyrostu może świadczyć o poronieniu. Ponadto konieczna jest ocena zarodka w badaniu USG. Proszę ponownie zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam