Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 1 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mały guzek na piersi

Witam! Mam 15 lat już 2 razy miałam guzek na piersi teraz jest trzeci w przypadku tamtych chodziłam do ginekologa i dostałam maść. Powoli mi przeszło. Ale niedawno zauważyłam mały guzek na piersi nic mnie nie boli nie mam powiększonych węzłów chłonnych pod pachą ani nie odczuwam jakiś innych dolegliwości. Guzek ma niecały 1 cm. Czy mi coś dolega. Proszę o odpowiedź i dziękuje !!
KOBIETA, 15 LAT ponad rok temu

Bóle ginekologiczne

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Każda tego typu zmiana powinna zostać skonsultowana z lekarzem i poddana badaniu klinicznemu. Lekarz (np. ginekolog) w razie wątpliwości co do charakteru zmiany może zlecić dodatkowe badanie - USG piersi. Dopiero na tej podstawie będzie możliwe określenie typu zmiany i zastosowanie odpowiedniego jej leczenia.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0

Proszę zrobić badanie Usg , które roztrzygnie czy guzek dotyczy samych piersi czy skóry na piersiach? Pozdrawiam DK

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy