Mały guzek na wargach sromowych

Witam, mam 31 lat jestem kobietą. Mam problem dotyczy moich warg sromowych. Jakiś czas temu (około 2 miesięcy temu) pojawił się mały guzek na wargach sromowych większych po lewej stronie. Guzek jest koloru tego samego co wargi, nie przeszkadza mi w niczym i nie boli. Nie powiększył się od czasu pojawienia się. Wiem że muszę iść do ginekologa ale chciałbym wiedzieć czy muszę się martwić i bać że to coś poważnego ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Magdalena StusiĹska

Na podstawie opisu trudno wyrokować czy może to być coś poważnego- najlepiej udać się do ginekologa i wyjaśnić z nim wszelkie wątpliwości.