Mały guzek podczas napinania łydki koło ścięgna a zakrzep w żyle

Mam20 lat od 2 tygodni podczas napinania łydki kolo sciegna widoczny jest mały guzek.robilam d-dimery i wynik wyszedl 104 czy to moze byc zakrzep w zyle?/

Nie podaje Pani zakresu referencyjnego obowiązującego w laboratorium, więc nie jestem w stanie powiedzieć, czy D-dimery są podwyższone. Poziom D-diemrów w normie wyklucza zakrzepicę żylną, jednak podwyższony jej nie potwierdza (badaniem potwierdzającym lub wykluczającym zakrzepicę żylną w zakresie kończyn dolnych jest USG Doppler).