Mały guzek w dolnej okolicy lewej piersi

Witam Wyczuwam maly guzek w dolnej okolicy lewej piersi, jest bolesny dodatkowo boli mnie lewa reka i bok lekko ponizej pachy, wydaje mi sie ze mam powiekszone wezly chlonne poniewaz czuje jakbym miala cos pod pacha. Odczuwam bol rowniez w okolicach mostka. Mam 27 lat w mojej rodzinie zdarzal sie rak. Czy tez jestem zagrozona czy to moze byc cos innego?

W celu określenia zwiększonego ryzyka zachorowania na nowotwór piersi należy udać się do lekarza. Wywiad pomoże w ustaleniu racjonalnego rozwiązania. Jeżeli chodzi o podawane objawy,nie są one charakterystyczne dla raka piersi.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Bez zbadania nic nie jestem w stanie powiedzieć! PROSZĘ KONIECZNIE UDAĆ SIĘ DO GINEKOLOGA LUB CHIRURGA!!! zż