Mały guzek w okolicy wejścia do pochwy
Witam! Od kilku miesięcy wyczuwam w okolicach wejścia do pochwy mały guzek, nie jest on bolesny, lekarz ginekolog powiedział, że to "pozostałości po błonie dziewiczej" i mam się tym nie przejmować.Dziewictwo straciłam 10 lat temu . Czy to normalne? Cytologia wyszła mi w porządku. Robił mi także USG, twierdził, że wszystko okej. Czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania? Jakie?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Jeśli specjalista ginekolog nie stwierdził nieprawidłowości, nie ma potrzeby wykonywania dodatkowych badań. Nie ma powodów do niepokoju.