Mały guzek w środkowej części podbródka

Witam. Podczas porannego golenia wyczulem maly guzek w srodkowej czesci podbrodka. Zmiana nie jest widoczna, mozna ja tylko ,,wyczuc,, podczas dotykania, nie boli. Mam za soba morfologie, rtg, usg, badania na markery nowotworowe.(w tamtym miesiacu zostalo rozpoznane u mnie IBS, stad te badania). Nie posiadam zadnych obciazen genetycznych jesli chodzi o choroby nowotworowe ani inne. Prosze o pomoc, i probe wyjasnienia jaki moze byc tego powod.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisaną zmianę powinien ocenić specjalista dermatolog. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.