Mały guzek z tyłu głowy

Witam, wczoraj wyczułem mały guzek z tyłu głowy po lewej stronie, nie rusza się, nie boli przy nacisku, czasami mam uczucie jakby tył głowy bolał delikatnie ( jakby ze zmęczenia) Co to może być? Obecnie mam infekcje górnych dróg oddechowych lecz nie wiem czy pojawiło się to w trakcie choroby czy przed dlatego mnie to niepokoi. Czy to może być wezęł chłonny? Co z tym zrobić aby wyjaśnić? Dziękuję z góry za odpowiedź

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam,
Może być to powiększony węzeł chłonny, tłuszczak lub guzek o innym charakterze. Aby to wyjaśnić, zmianę musi zobaczyć lekarz. Diagnoza przez internet nie jest możliwa.
Jeżeli w najbliższym czasie zmiana nie zniknie, sugeruję na początek pokazać ją lekarzowi rodzinnemu.
Pozdrawiam