Mały jajnik i pęcherzyki

Witam, Rok temu mialam usunieta torbiel na jajniku. 4 miesiace temu na usg dopochwowych lekarz nie mogla zidentyfikowac mojego lewego jajnika. w tym miesiacu zrobilam ponowne usg i wyszlo, ze lewy jaknik jest ale bardzo maly. Prawy jajnik ma wielkosc 15 ml ( mam tez na nim pecherzyki, gdzie najwiekszy ma 18mm), Lewy ma wielkosc 1,7 ml ( ma jeden pecherzyk). Od jakiegos miesiaca czesto pobolewa mnie prawy jajnik. Czy na podstawie tych danych mozna cos stwierdzic?

Można stwierdzić tylko to co opisał ginekolog po badaniu USG to znaczy normalny jajnik prawy z pęcherzykami owulacyjnymi oraz mały jajnik lewy zapewne z powodu przebytej operacji.