Mały, miękki i niewidoczny guzek w miejscu intymnym

Witam. Od jakiegoś czasu koło miejsca intymnego ( jestem kobietą) pojawił mi się mały miękki guzek pod skórą. Gdy go naciskam leci z niego jakby woda (myślę że to osocze) i strasznie boli, wręcz kłuje. Jest wielkości końcówki małego palca. Można go jedynie wyczuć ręką, zupełnie go nie widać. Miałam go nieco bliżej ale "powędrował" niżej w ciągu ok. 2-3 tyg tz. zniknął i się pojawił. Co to może być ? czy powinnam iść z tym do lekarza? Jeśli tak to do jakiego?
KOBIETA ponad rok temu

Witam, często usuwam takie jałowe ropnie. Należy wykonać chirurgiczne nacięcie około 3-4 mm w znieczuleniu miejscowym i oczyścić zawartość. Zabieg jest prosty i trwa około 10 min. Pozdrawiam