Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mały, miękki i niewidoczny guzek w miejscu intymnym

Witam. Od jakiegoś czasu koło miejsca intymnego ( jestem kobietą) pojawił mi się mały miękki guzek pod skórą. Gdy go naciskam leci z niego jakby woda (myślę że to osocze) i strasznie boli, wręcz kłuje. Jest wielkości końcówki małego palca. Można go jedynie wyczuć ręką, zupełnie go nie widać. Miałam go nieco bliżej ale "powędrował" niżej w ciągu ok. 2-3 tyg tz. zniknął i się pojawił. Co to może być ? czy powinnam iść z tym do lekarza? Jeśli tak to do jakiego?
KOBIETA ponad rok temu

Terapia naprzemienna przy sterydoterapii

Czy wiesz, na czym polega terapia naprzemienna przy sterydoterapii? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat. O terapii naprzemiennej mówi dr n. med. Anna Pura-Rynasiewicz, dermatolog.

Witam, często usuwam takie jałowe ropnie. Należy wykonać chirurgiczne nacięcie około 3-4 mm w znieczuleniu miejscowym i oczyścić zawartość. Zabieg jest prosty i trwa około 10 min. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy