Mały pęcherzyk ciążowy w 5 tygodniu ciąży

Witam, licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki jestem w 5 tygodniu ciąży. Byłam u ginekologa, okazało się że pęcherzyk ma 5.1mm. Czy to zbyt mało? Lekarz się zaniepokoił.

Milena Lubowicz

Trudno powiedzieć czy to powód do niepokoju, ciąża jest mała i należy poczekać do kontrolnego badania usg. Dla pewności może Pani wykonać poziom BhCG z krwi, 2 razy w odstępie 2 dni i zobaczyć czy przyrost jest prawidłowy.
Pozdrawiam