Mały pęcherzyk ciążowy w 6 tygodniu ciąży

witam! Jestem w 6 tc od zapłodnienia, dzis byłam u lekarza i powiedział, ze pęcherzyk ciążowy jest za mały, ma 1 cm, a powinien dwa. Zarodek jest prawidłowy i serce też bije prawidło. Oprócz tego mam krwiaka w macicy. biorę luteinę dopochwowo 2Razy na dobę po 100mg. co może się wydarzyć ? proszę o pilną odpowiedź, zamartwiam się bardzo.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Oczywiście powinna Pani się oszczędzać. Powinna Pani jednak wiedzieć, że istnieje ryzyko utraty tej ciąży. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.