Mały pęcherzyk w 5. tygodniu ciąży

Witam serdecznie . Jestem w tej chwili w 5 tc + 3 dniu . W czoraj byłam na wizycie ginekologicznej . Lekarz długo wykonywał usg w między czasie zapytał czy bardzo zależy mi na tej ciąży ponieważ pęcherzyk jest bardzo malutki i nieregularny . Nie podał mi żadnych wymiarów powiedział jedynie że sonda nie jest w stanie wymierzyć FHR . Kolejna wizyta za 2 tyg . Żadnych leków na podtrzymanie nie dostałam . Czy ciąża jest skazana na stratę czy może wszystko się dobrze ułożyć ?

Witaminy w ciąży

Na te pytania nie odpowiem, bo mam zbyt mało informacji klinicznych, obrazu USG, wyników poziomu beta-HCG. Takie pytania zawsze należy kierować do ginekologa prowadzącego.