Mały penis i słaby wytrysk u 19-latka

pomocy ! moj penis jest bardzo maly i nie chce utrzymac mocnego wzwodu ma w czasie wzwodu 10 cm mam słaby wytrysk prawie wogle przezroczysty mam warażenie ze mam zaburzenia hormonalne ze penis nie rozwija sie prawidłowo niestety nie mam mozliwosci isc do sexuologa ponieważ jest on platny a nie mam pieniedzy czy sa jakies tabletki hormonalne bez recepty ktore pomoga mi w normalnym rowijaniu sie penisa mam 19 lat stosowalem zel na penisa i mam wrazenie ze po tym zelu zrobil sie jeszcze mniejszy.

Witam,
Wielkość penisa jest pojęciem względnym. Po pierwsze, jak Pan wspomniał należy wykluczyć zaburzenia hormonalne, początkowo poprzez badanie poziomu testosteronu w surowicy krwi. Wszystkie tabletki hormonalne są na receptę, nie należy podejmować samoistnie decyzji o leczeniu.

Proponuję wizytę u specjalisty urologii oraz endokrynologa - w ramach NFZ, bezpłatnie. Potrzebne jest skier. od lek. rodzinnego.
Pozdrawiam. JW.