Mały penis u homoseksualisty

Mam duży problem. W związku z tym, że jestem gejem mam problem w znalezieniu partnera gdyż mam 3 cm w spoczynku i może 10 cm w zwodzie. Wiem już że to przez hormon stresu jaki miałem w szkole ponieważ jądra i penis nie dojrzały w pełni dlatego mój penis ma wielkość jak u dziecka 12-letniego. Mam przez to myśli samobójcze ponieważ u gejów chociaż 14 cm to jest już minimum. A tym małym nie moge nawet analu uprawiać. Nie chce psychoterapii ani seksuologa ponieważ już miałem ich a wielkość i tak jest jaka jest. Prosze mi powiedzieć czy wstrzyknięcie własnego tłuszczu lub kwasu hialuronowego mi pomoże. Wielu mężczyzn przecież z tego korzysta. Co mam sexu nie uprawiać wcale? To już mi zostaje samobójstwo tylko... Błagam o pomoc!!!

Nadmierne skoncentrowanie uwagi "na tak zwanych defektach ciała" niczego nie załatwia poza zwiększeniem poziomu lęku. Proponuje aby Pan skontaktował się jednak z seksuologiem i psychologiem i skonsultował swój problem jest Pan przecież młodym człowiekiem.
W Pana sytuacji tylko specjaliści mogą rozwiać Pana wątpliwości. A poza tym warto zająć się sportem który powoduje tężyznę fizyczna, daje dotlenienie nie wszystkich tkankach w całym ciele i przyrost mięśni. Jest wiosna warto było by pobiegać, pojeździć na rowerze, popływać (niedługo lato), mogą być to inne dziedziny sportu lub rekreacji, aby odciągnąć Pana od myśli destrukcyjnych. Być może wtedy pozna Pan przyjaciela który boryka się z podobnymi trudnościami i wtedy związek okaże się być bardzo udany. Przede wszystkim w Pana przypadku warto pokonać wstyd, który jest destrukcyjny i niczego nie załatwia. Wstyd nie jest dobrym doradcą ale udaje się go pokonać. Odwaga uskrzydla. Rozmowa ze specjalistą o swoich urojonych defektach, może przynieść wspaniałe rezultaty. Czego Panu bardzo życzę.
z pozdrowieniami
Alicja Jakowska