Mały rozmiar piersi u 19-letniej kobiety

Witam! Mam 19 lat, ważę 55kg na 168 cm, a piersi w ogóle nie mam, co jest dziwne bo do najszczuplejszych osób nie należę. Niektórzy mnie pocieszają, że mam po prostu złe geny, ale w domu wszystkie kobiety mają gigantyczne piersi, nawet moja 15 letnia siostra(48kg na 166cm),która nosi 3 razy większe staniki niż ja! Czy mogę mieć jakiś niedobór hormonów? Bo to jest dziwne, że tylko mnie z rodziny ominął gen odpowiedni za rozwój piersi.A naprawdę wkurzają mnie już komentarze, że mam cycki po tacie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Rozmiar piersi jest cechą indywidualną. To, że wszystkie kobiety z Pani rodziny mają duży biust, nie oznacza, że Pani także musi taki mieć. Jeśli jednak ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości ich rozwoju, sugeruję konsultację ze specjalistą endokrynologiem.