Mały rozmiar tarczycy u 20-latki

Witam mam 20 lat. Problem dotyczy tarczycy gdyż na badaniu usg wyszło ze jest bardzo mała. Robiłam badania krwi. Niby są prawidłowe. Prosiłabym o interpretację ich : anty-TPO 13,51 IU/ml ; anty- TG 15,10 IU/ml. TSH: 2,402 u IU/ml ; FT4: 17,80 pmol/L.

Jak wygląda wynik fT3? I przede wszystkim jakie były normy laboratoryjne? (każde laboratorium ma swoje kryteria, dlatego jest to bardzo istotne).

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl