Mały zarodek i czynność akcji serca płodu

Witam,poproszę o pomoc.Pierwszy dzień ostatniej miesiaczki to 08.08.2013,cykle regularne. W tym tygodniu 01.10.2013 robiłam USG i zarodek jest bardzo mały CRL 1mm ale widać czynność serca 105/min,co to oznacza? Z góry dziękuje za pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Akcja serca płodu jest prawidłowa, jednak długość płodu w wymiarze ciemieniowo siedzeniowym powinna wynosić ok 2-5mm. Kluczowe będą kolejne pomiary podczas USG