Mały zarodek i niewielkie plamienie we wczesnej ciąży

witam! byłam na usg, aby potwierdzić ciążę, i lekarz znalazł pęcherzyk o wielkości 1 cm i zarodek z bijący m serduszkiem o wielkości 2,2mm. lekarz stwierdził, że pęcherzyk jest za mały w stosunku do zarodka (pęchrzyk wskazuje na 5w , a zarodek na 5w5d), dodam, że już drugi dzień mam bardzo niewielkie jasno brazowe plamienie i dostałam luteine - jaka jest szansa, że ciąża sie utrzyma

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wykonanie kontrolnego badania poziomu betaHCG oraz ewentualnie badania USG. O niezbędnych badaniach powinien zadecydować specjalista ginekolog podczas wizyty.