Mam 12 lat, 152 cm wzrostu i chcę szybko schudnąć. Co robić?

Cześć, mam 12 lat i 152 cm wzrostu. Zapisuję się na różnego rodzaju dodatkowe ćwiczenia fizyczne (jeśli jakieś mi się znudzi pod koniec roku szkolnego, to od następnego zapisuję się na inne). Mam wrażenie, że za dużo ważę. Próbowałam schudnąć, ale jakoś nie mogę. Przez jakiś czas w ogóle nie miałam ochoty jeść:( Czy za dużo ważę i czy da się jakoś zrzucić te kilogramy? PS Czekam na odpowiedź, bo chcę szybko schudnąć, a szczególnie boję się, gdy pani ze szkoły waży nas na początku każdego roku...

Witam,

proszę o podanie danych odnośnie do obecnej masy ciała. Jest to informacja niezbędna do ustalenia, czy Twoja masa jest prawidłowa, nadmierna, czy też masz jej niedobór.

Pozdrawiam

PS Po uzupełnieniu danych zadaj pytanie ponownie.