Mam 13 lat, jestem dziewczyną. Ważę 42 kg przy wzroście 162 cm

Mam duże pośladki i uda. Strasznie źle się z tym czuję, chciałabym schudnąć z ud i pośladków, ale nie wiem, jakie ćwiczenia wykonywać. Ja nie chcę chudnąć poprzez głodówkę, ale poprzez ćwiczenia, bo dzięki nim nie tylko schudnę, ale również poprawię swoje samopoczucie. Chciałabym dowiedzieć się, czy moja waga jest odpowiednia (ważę 42 kg i mam 162 cm) i jeszcze raz bardzo proszę o ćwiczenia, dzięki którym będę mogła schudnąć.

ponad rok temu

Twoja masa ciała wskazuje na niedowagę, dlatego nie powinnaś się odchudzać. Jeśli chcesz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w okolicach ud i pośladków, polecam wykonywanie ćwiczeń na te właśnie partie ciała, np. przysiady, spacery czy jazda na rowerze. Zajrzyj na ćwiczenia z naszej strony www.abccwiczenia.pl

Zapoznaj się również ze zdrowymi nawykami żywieniowymi, dzięki którym w przyszłości będziesz unikać błędów żywieniowych. Znajdziesz je w artykułach http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-i-smaczne-przekaski i http://portal.abczdrowie.pl/piramida-zdrowego-zywienia

Pozdrawiam.