Mam 14 lat i mam problem z żołędzią

Witam, mam mały problem gdyż mam 14 lat i nie wychodzi mi żołądź spod naskórka nawet gdy jest we wzwodzie. Podczas kąpieli gdy nie był we wzwodzie próbowałem ściągnąć skórkę lecz bardzo mnie to boli i zauważyłem, że po zewnętrznej stronie penisa idzie mała żyłka, która tak jakby łączyła się z żołędziem i dlatego nie chce zejść nie wiem co zrobić. Przepraszam, że bez polskich znaków, ale posiadam angielski windows i nie mogę ich pisać:(

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Twoim problemem może być stulejka. Chociaż rzadziej spotykany to ciągle jest to dość powszechny problem.
Nie należy próbować siłowego odciągania napletka.

Konieczna jest konsultacja urologiczna lub chirurgiczna. Leczenie opiera się na zabiegu przy znieczuleniu miejscowym, podczas którego wykonywana jest plastyka napletka.