Mam 15 lat, 173 cm wzrostu a moja waga to 64 kg. Jak się odchudzać? Jakie ćwiczenia stosować?

Witam... Mam 15 lat, 173 cm wzrostu a moja waga to 64 kg;[... Co mam zrobić, żeby schudnąć?... Help;] Kiedyś robiłam dziennie 200 brzuszków, do tego dużo innych ćwiczeń na inne partie ciała, raczej nic mi nie dały;[ i nie jestem zadowolona z tego, co widzę w lustrze. Uważam, że moje ciało nie ma takiego kształtu, jaki chciałabym, aby miało.... Już w wieku 14 lat miałam swoją pierwszą dietę. Nie choruję na choroby przewlekłe. Co mam zrobić? Jak się odchudzać? Jakie ćwiczenia stosować? Oczywiście nie chcę wyglądać jak anorektyczka;] Z góry dzięki;]..;*

Witam,

Przede wszystkim Twoja masa ciała jest w normie i nie powinnaś się odchudzać, szczególnie teraz, kiedy jesteś w wieku dojrzewania i Twój organizm potrzebuje odpowiedniej dawki energii i składników pokarmowych, aby odpowiednio się rozwijać. Wskazówki na temat zdrowego odżywiania znajdziesz w następujących artykułach:

http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki

http://portal.abczdrowie.pl/dieta-dla-nastolatka

Nie zapominaj o aktywności fizycznej. Pomoże Ci ona uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Pozdrawiam