Mam 15 lat i dziwny problem

Witam, mam 15 lat i dziwny problem jak mierzyłem długość członka we wakacje w czasie erekcji było ok 19 cm, a teraz jak mierze to wychodzi ok 16-17 i chciałbym się dowiedzieć czy ja źle po prostu zmierzyłem, czy przez to, że wtedy było gorąco i wgl? Dziękuje za odp.
15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Długość członka nie zależy od pory roku ani od innych tego typu czynników. Najprawdopodobniej różnica w pomiarach związana jest  z błędem w trakcie wakacyjnego mierzenia. Być może pomiaru dokonywałeś inną linijką.

Prawie połowa Polaków ma członka długości ok 16cm. Jest to prącie prawidłowej długości i nie ma powodu do zmartwień i wykonywania pomiarów.
Jako że widzę, że ta kwestia jest dla Ciebie bardzo istotna, od razu przestrzegam przed stosowaniem jakichkolwiek preparatów powiększających penisa dostępnych w internecie. Są to bowiem preparaty nie przebadane klinicznie i nie wiadomo, jaki mają wpływ na organizm.

Pozdrawiam.