Mam 153 cm wzrostu: jak wyszczuplić uda?

Witam. Mam małe pytanie do pan,i czy mogłaby mi Pani pomóc? Ostatnio byłam w klubie fitness na body conditioning i były tam takie ćwiczenia: - marsz - 4 kroki w prawo, 4 kroki w lewo - 4 przysiady w prawo, 4 przysiady w lewo - wyciąganie nogi do przodu i dotykanie pięta podłogi - klękanie na lewe kolano, to samo prawą nogą - lekko ugięte, kolana złączone i przekręcanie samego tułowia, raz w prawo raz w lewo - leżenie na boku i unoszenie nogi do góry - podparcie na łokciach i kolanach i unoszenie zgiętej nogi w bok (coś typu piesek) - ta sama pozycja, ale ugiętą nogę podnosić do góry. Czy mogłaby mi Pani powiedzieć, czy te ćwiczenia są na rozbudowę mieśni, czy na wyszczuplenie? Zalezy mi na wyszczupleniu ud, bo mam za duże, a mam 23lata, 153 cm i troszkę brzydko to wyględa. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam P.
23 LAT ponad rok temu

Witam.

Z tego co wiem body conditioning polega na wykonywaniu określonych ćwiczeń uelastyczniających i wzmacniających poszczególne grupy mięśni, co poprawia ogólną sprawność fizyczną i wytrzymałość ciała, eliminując skłonności do urazów i kontuzji. Są to ćwiczenia wzmacniające mięśnie, jednak jeśli dodasz do nich ćwiczenia tlenowe takie jak pływanie czy jogging, tkanka tłuszczowa będzie spalana wydajniej.

Pozdrawiam.