Mam 18 lat i czy mój penis mi jeszcze urośnie?

Witam! Mam problem, za 3 miesiące kończę 18 lat i nie jestem zadowolony ze swojego penisa i zastanawiam się czy nie odwiedzić urologa. Otóż podczas spoczynku mój penis ma długość około 3-4cm, a gdy jest w zwodzie wynosi około 13-14cm i bardzo mnie przeraża ten fakt, mimo że moja dziewczyna mówi, iż bardzo jej się podoba, gdy uprawiamy seks. Ja jestem jej pierwszym chłopakiem, więc porównać nie może mnie do innych. Bardzo ciężko wywołać u niej orgazm, biorąc pod uwagę długość mojego penisa. I tutaj moje pytanie. Czy mój penis się jeszcze rozwinie? Czy będzie mieć chociaż 15-16cm? Czy może jakiś specjalista poleci mi ćwiczenia lub maści na powiększenie penisa? Niechętnie uprawiam seks, ponieważ wstydzę się z wielkości mojego penisa. Proszę o szybką odpowiedź!
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!
Nie jest wykluczone, że wymiar penisa, jaki podajesz, jest wynikiem przyjęcia błędnej metody pomiaru. Mierzenie penisa odbywa się bowiem od jego nasady. Niezależnie od tego, przytoczona długość penisa w stanie wzwodu mieście się zupełnie w normie i stanowi wartość przeciętną.
Ponadto najwłaściwszą miarą prawidłowości rozmiaru prącia jest jego właściwa funkcja we współżyciu oraz satysfakcja ze strony partnerki.

Pozdrawiam