Mam 19 lat, 163 cm wzrostu i ważę 50 kg. Jak mogę schudnąć parę kilogramów w tydzień?

Witam! Mam na imię Julia (19 lat), ważę 50 kg i mam 163 cm wzrostu. Chciałabym ważyć 45 kg, mam niedługo wesele i chciałam założyć na nie sukienkę a nie czarną spódnicę:p W sukience nie widać mojego brzucha... Doradźcie mi, proszę!
KOBIETA ponad rok temu

Julio,

nie powinnaś się odchudzać, ponieważ jesteś szczupła. Twoje BMI wynosi 18,8, a zakres BMI, który oznacza masę ciała w normie to: 18,5–25,0. Jeśli schudniesz jeszcze 5 kg będziesz mieć niedowagę, która może być niebezpieczna dla zdrowia (BMI poniżej 18,5).
Poza tym, nie da się schudnąć 3-5 kilogramów w ciągu tygodnia. Musiałabyś się głodzić, a mam nadzieję, że wiesz jakie to nierozsądne. Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego brzucha, wykonuj ćwiczenia kształtujące mięśnie brzucha. W tydzień tego nie zrobisz, na efekty trzeba poczekać kilka miesięcy.

Spróbuj wybrać sukienkę, która nie będzie zbyt opięta na brzuchu, np. sukienkę w stylu empire, odcinaną pod biustem. Przed samym weselem nie jedz potraw ciężkostrawnych i wzdymających (strączki, kapusta, kalafior, cebula).

Pozdrawiam