Mam 2 dzieci i mieszkam z matką alkoholiczką - co robić?

Mam 2 dzieci mieszkam z matką alkoholiczka ona wyzywa mnie od różnych nie wiem co mam zrobić boję się że jak zadzwonię na policje to mogą zabrać mi dzieci

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt i za to że poszukuje Pani rozwiązania tej trudnej sytuacji dla siebie oraz swoich Dzieci :)

Tak nie może być!
Proszę już dzisiaj skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123 czynnym codziennie od godz, 14.00-22.00 gdzie uzyska Pani profesjonalne wskazówki oraz wsparcie
(po wstępnym rozpoznaniu Pani sytuacji rodzinnej).

Wspieram Panią dobrymi myślami, życząc powodzenia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605