*Mam 24 lata i przeżyłem wiele w życiu i mam problemy niemałe sądzę

Mam 24 lata do 21 roku życia masturbowałem się chociaż raz dziennie . Poznałem później dziewczynę i że przez masturbację miałem skrzywienie doszło do kontuzji na szczęście jak każdy lekarz mnie badał około 5..:P żadnego wylewu itd nie dostałem, żadnego zakażenia, co byłem wdzięczny ale od czasu do czasu dostaję ukłucia jakby igłą na żołędziu co jeszcze nie czuję już takich doznań podczas seksu jak miałem wcześniej. Leczyłem się pół roku a najpierw że to grzybica itd  aż jeden urolog mnie wyprowadził na prostą ,sprawdził prostatę itd, że już wstanie ok... Ale co mnie martwi, że mam przedwczesny wytrysk może nie w tym sensie raz z kobietą za 1 razem uprawiałem sex 4min potem 10 a na koncu 25 około jak się nie mylę próbowałem troche przetrzymać erekcję lub zaprzestać ruchów na jakiś czas. A co gorsza zaczynam mieć znowu bóle ukł moczowego i prostaty ale to chyba z nerwicowania bo nie wiem czy nie bedę tatusiem..:P i nawet do tego doszło :P wzwody mam 2-3 razy w tygodniu poranne niby ok ale żołądz nieraz jest w prawidłowym kolorze nieraz bardziej taki zaczerwieniony. Nie wiem czy to nie są początki jakiegoś,rakotwórczych komórek w ukł. moczowym czy powrót bakterii a po 3 i najgorsze to ta przyjemność podczas stosunku.Chciałbym jednak odzyskać ją chociaż po części..:P Czekam na odpowiedz .Dziękuje z góry.

Redakcja abcZdrowie

Porblemy z przedwczesnym wytryskiem często wynikają z dużego napięcia seksulanego, z czasem problem może się zmniejszać. Bóle w układzie moczowym to prawdopodobnie zakażenie, więc należy wykonać badanie ogólne moczu. Zmiany skórne w okolicy żołędzia muszą być obejrzane przez lekarza wenerologa, nie da się ocenić schorzenia po zaprezentowanym przez Pana opisie. Warto także porozmawiać z partnerką czy jest zdrowa czy nie miewa problemów z zakażeniami ukłądu moczowego.