Mam 26 lat i problemy z erekcją - co mam robić?

Witam, mam problem z erekcją. Partnerka podejrzewa mnie o to, że ją zdradzam. Często dochodzi do zbliżenia a mój penis nie jest gotowy. Czasami się masturbuję, ale to chyba normalne. Nie przypominam sobie nigdy żebym miał z tym kłopoty. Czy może to być spowodowane stresem? Martwię się o nasz związek, bo podejrzenia są coraz większe. Czy są jakieś leki dostępne w aptece, które pomogą mi to zmienić. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!

Rzeczywiście, stres jest jedną z podstawowych przyczyn zaburzeń wzwodu. Jeżeli zasadne są przypuszczenia, że może on powodować tę dolegliwość - konieczna jest w pierwszej kolejności jego eliminacja.

Oczywiście, warto również zasięgnąć porady specjalisty urologa dla wykluczenia ewentualnych organicznych przyczyn zaburzenia.

Pozdrawiam