mam 31 lat i od jakiegoś czasu zauważyłem nagle skoki ciśnienia

Witam, mam 31 lat i od jakiegoś czasu zauważyłem nagle skoki ciśnienia 130/120 razem z pulsem dochodzącym do 140 uderzeń na minutę, nie ukrywam że jestem po poważnym wypadku, mam przesunięte kręgi szyjne C5 i C6, bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, dochodzi do tego silny ból z tyłu głowy, wrażenie że zaraz zemdleje i bóle w klatce piersiowej na wysokości mostka, dodam do tego że mam dwa 2mm tętniaki w głowie, a Pytanie moje brzmi czy przyczyną tych objawów są moje tętniaki czy może przez wypadek któryś z kręgów naciska mi na nerw. Na stałe mieszkam w UK i niestety nie znalazłem pomocy ze strony lekarza rodzinnego tłumacząc mi że to tylko migrena. Serce i wydolność żylna mam w normie więc można do wykluczyć, dziękuje za uwagę i pomoc. Pozdrawiam

Do pełnej konsultacji, wywiad, badanie, z wynikami TK, RTG , albor; Konieczne leki na nadciśnienie i szybki puls!! Relaks, zdrowa dieta, gimnastyka...Zmiany w kręgosłupie mierne, po wypadku : " .przesunięte kręgi szyjne C5 i C6, bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, dochodzi do tego silny ból z tyłu głowy, wrażenie że zaraz zemdleje i bóle w klatce piersiowej na wysokości mostka, dodam do tego że mam dwa 2mm tętniaki w głowie, ( bardzo male??) " Pozdrawiam i zapraszam