Mam 47 lat i kłopoty ze wzwodem

Mam 47l biorę leki przeciwciśnieniowe, nie miałem partnerki bardzo długo, zaspokajałem się sam. Teraz mam partnerkę podnieca mnie, robię jej dobrze rękami, bo gdy chcę wejść w nią to mam niepełny wzwód, tzn. szerokość długość ok. tylko sztywność nie taka. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Witam serdecznie!
Pana problem może być złożony. Po pierwsze, leczy się Pan na nadciśnienie tętnicze. Niestety, zaburzenie to może wywierać negatywny wpływ na erekcję. Po drugie, wspomina Pan o samozaspokajaniu. Przy częstej masturbacji dochodzi do obniżenia progu wrażliwości, co w konsekwencji prowadzi do problemów w trakcie zbliżenia z partnerką.
Pana wiek też nie jest tu bez znaczenia.

Sugerowałabym uregulowanie swojego życia zawodowego i prywatnego, w tym wysypianie się, prawidłowe i regularne odżywanie, zaprzestanie stosowania używek. Jeżeli w ciągu kilku tygodni nie zauważy Pan różnicy warto będzie udać się na konsultację z urologiem.
Pozdrawiam.