Mam 48 lat, ostatnim czasie odczuwam dolegliwości

Mam 48 lat, ostatnim czasie odczuwam dolegliwości. Bolą mnie ręce kości i stawy dłoni, łokci i barku niechcą się goić rany wielkości 2-4 milimetrów , na dłoni parę lat temu na ramieniu wygoda jak wrzód-narośl wielkości 8mm nie otwiera się i nie wycieka ale jak teraz podnoszę boli mnie razem z kościami dłoni. W zeszłym roku zrobiłem badania witaminy B12 na poziomie skrajnym niskim 187pg/ml brałem 3 miesiące b12 forte i na badaniach okresowych 234 pg/ml. Na początku podejrzewam osteoporoza, zapalenie reumatologiczne ale boję się że to białaczka jakie badania i jakiego lekarza bym miał się udać

Witam. Wskazana jest konsultacja internistyczna. Na podstawie badania i wywiadu lekarz zleci konieczne badania i pokieruje Pana do odpowiednich specjalistów, w tym prawdopodobnie dermatologa i reumatologa.