Mam 60 lat i nie mam erekcji

Mam 60 lat i nie mam erekcji z powodu cukrzycy i nadciśnienia. Biorę leki, a chciałbym mieć z  żoną jeszcze stosunki płciowe. Jakich używać leków?
60 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

w formularzu do zadawania pytań jest zawarta informacja: "Informujemy również, że nie odpowiadamy na pytania zawierające w swojej treści nazwy leków lub substancji czynnych dostępnych na receptę. Do zaniechania publikacji zobowiązuje nas polskie prawo, ustawa prawo farmaceutyczne (Dz.U.2008.45.271) w art 57.1."

Co za tym idzie, nie mogę Panu podać konkretnej nazwy leku ani nawet nazwy substancji czynnej. Myślę, że dostępne w aptece leki bez recepty na zaburzenia potencji mogą Panu pomóc, ale zdecydowanie lepiej byłoby dla Pana skonsultować ich zażywanie z lekarzem rodzinnym, gdyż z niektórymi lekami, które Pan potencjalnie bierze, mogą zachodzić niekorzystne interakcje.