Mam ataki padaczkowe mimo stosowania leków - co robić?

Witam mam ataki padaczkowe od nie dawna i prawie co drugi dzien ataków dostaje przyjmuje convulex 300 3-0-2 takie dawkowanie i ataki nadal wystepuja boje sie o swoje zdrowie czy to moze byc padaczka mialam badanie eeg i czekam na wynik moge prosic o porade ?

Ważny wywiad i objawy chorobowe , objawy neurologiczne ! , WYNIK EEG, obrazy MRI. Czemu od razu padaczka ??? Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym!! Konieczna pełna konsultacja : wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Pozdrawiam i zapraszam