Mam białą wydzielinę z pochwy i suche miejsca intymne - czy mogłam zajść w ciążę?

Witam,
21 listopada 2010 roku, w 37 tygodniu ciąży urodziłam syna. Karmiłam 2 tyg., 18 grudnia dostałam miesiączkę, która trwała 4 dni. Następny okres miałam 8 stycznia i wtedy bardzo krwawiłam - trwało to 5 dni, w między czasie zapomnieliśmy się z mężem... (tak w przybliżeniu, w dniach między 16 a 20 stycznia) i od tamtej pory nic.
Strasznie się boimy, testy nic nie wykazują, ale podczas ciąży z synem robiłam testy i do 7 miesiąca wychodziły negatywnie. Piersi mnie nie bolą, ale mam pobolewania i nabrzmiały brzuch, tak jakbym miała dostać okres. Stosowałam przez 4 dni globulki C*** z powodu infekcji, wyliczając odstęp między miesiączkami, to powinnam już ją mieć.
Mam białą wydzielinę z pochwy i strasznie suche miejsca intymne. Czy mogłam zajść w ciążę?

Dzień dobry!

Jeśli testy z moczu wyszły ujemne, a krwawienia miesiączkowego nadal nie ma, to najlepiej wykonać badanie poziomu beta HCG z krwi lub badanie USG.

Niestety nie mogę Pani zapewnić o braku ciąży, jeśli współżyliście Państwo bez zabezpieczenia.

Z poważaniem