Mam brązowy śluz po siedmiu dniach od okresu: Co to oznacza?

Witam.
Mam 13 lat i w styczniu dostałam pierwszą miesiączkę. Drugą miałam 7.02-12.02 a 18.02 w szkole zobaczyłam brązowy śluz początkowo myślałam, że to ma kolor czerwony ale później zobaczyłam ciemno brązowo - rdzawy kolor. Dzień później pojawiły się lekko różowe plamki. Boję się, że coś może mi być! Co to może być i czemu to się dzieje?
Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
Przez pierwsze dwa lata miesiączki mogą być nieregularne. Zwłaszcza na początku mogą również wystąpić plamienia śródcykliczne.
Plamienia po miesiączce mogą świadczyć też np. o stanach zapalnych dróg rodnych.
Gdyby w kolejnych cyklach pojawiły się podobne plamienia wskazana będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam